Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hatake Kakashi

               Hatake Kakashi  je Jounin ze Skryté Listové Vesnice (Konohagakure), který se stará o trénink týmu 7, ve kterém jsou Uzumaki  Naruto, Uchiha  Sasuke a Haruno Sakura. Také je znám jako kopírovací ninja. Uvádí se že zkopíroval více než tisíc technik pomocí svého levého oka , ve kterém má sharingan (Keekei Genkai ).

Kakashio levé oko není jeho vlastní ,ale původně patřilo jeho kamarádovi – Uchiha Obito. Kakshi získal toto oko po smrti Obita při záchranné akci jeho kamarádky  Rin,Obito zachránil Kakashimu  život , ale sám o něj přišel. Kakashi  však přišel o oko, ale ještě než Obito zemřel, věnoval mu jako náhradu své oko s Sharinganem. V této misi se Kakashi  naučil význam přátelství a spolupráce.

Kakashi je pokládán ze genia mezi ninji.Kakashi je známí pro své pozdní příchody , které omlouvá  vždy nějakou hloupou výmluvou.Mezi jeho koníčky patří   čtení Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence  a Icha  Icha Icha Tactics(jsou to knihy pro dospělé které napsal Jiraiya. Jeho věčným rivalem je Maito Gai.

Miranje